خدمات گیل سو در دو بخش وب سایت و چند رسانه ای به شرح زیر می باشد:

خدمات سایت
طراحی و برنامه نویسی  وب سایتهای واکنشگرا ، طراحی و برنامه نویسی اینستاسایت ، طراحی سایتهای  تمام فلش ، ثبت دامنه و فضای میزبانی وب ، بهنیه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئوسازی) ، پشتیبانی و بروزرسانی سایت
خدمات چندرسانه ای (مولتی مدیا)
طراحی و ساخت کاتالوگ های الکترونیکی ، طراحی و ساخت مجلات و کتابهای الکترونیکی،طراحی کارت ویزت مولتی مدیا،ساخت نرم افزارهای مولتی مدیا  جهت معرفی محصولات و خدمات شرکتها  برای تبلیغات و معرفی در همایش ها و کنفرانس های مختلف ، ساخت آلبوم های الکترونیکی

اینستاسایت

اینستاسایت که برای اولین بار توسط گیل سو طراحی و برنامه نویسی شده،وب سایتی بر پایه ی اپلیکیشن اینستاگرام می باشد.
طراحی این وب سایت به گونه ای است که شما بدون نیاز به داشتن فضای میزبانی زیاد و تنها با آپلود عکسها در اینستاگرام می توانید کالا و خدمات خود را  از طریق وب سایت به مشتریان معرفی کنید.
از مزایای اینستاسایت ؛
دسته بندی عکسهای اینستاگرام(ساخت آلبوم برای عکسها با افکتهای متنوع)
نمایش عکسهای مشابه خدمات شما از سایر برندهای معتبر
ذخیره کردن عکسها از طریق مرورگر دسکتاپ
آپلود بینهایت عکس بدون پرداخت هزینه
و بهنیه سازی عکسهای اینستاگرام شما برای موتورهای جستجو می باشد.

وب سایت واکنشگرا

با توجه به اینکه در حال حاضر مردم بیشتر از گذشته وقت خود را با موبایل می گذرانند،داشتن وب سایت هایی که در دستگاه های تلفن همراه و اسمارت فون ها اجرا شوند،یک نیاز ضروری برای کسب و کار هاست تا بتوانند به بازار جدید قدم گذاشته و از این طریق خواسته های مصرف کنندگان را دریابند.برای تحقق این امر بهترین روش استفاده از وب سایتهایی با قابلیت واکنش گرا است. یعنی وب سایتهایی که به گونه ای طراحی شده اند تا  اطلاعات و سرویس های یکسانی را به کاربرانی که از دستگاه های مختلف استفاده می کنند،ارائه دهند. در این روش دیگر نیازی به طراح متفاوت برای  نسخه موبایلی یک سایت  و یا تعریف آدرس متفاوت نیست. با استفاده از تکنیک های برنامه نویسی بکار رفته در این نوع وب سایت ها ،دستگاه مورد استفاده برای اجرای سایت بطور هوشمند شناسایی شده و قالب وب سایت سازگار با همان دستگاه بارگذاری می شود.
وب سایت های واکنش گرا شامل سه الگو می باشند که عبارتند از :
1.الگوی مخصوص مرورگرهای دسکتاپ
2.الگوی دستگاه های هوشمند ( آیفون،اندروید، ویندوزفون)
3.الگوی موبایل (مرورگرهای عمومی تلفن همراه )

این سه الگو در یک پکیج بر روی هاستینگ سایت شما قرار گرفته و  برای استفاده در انواع دستگاه ها مناسب می باشند.

چند رسانه ای یا مولتی مدیا (مالتی مدیا)

یک سی دی مالتی مدیا ابزاری است که از رسانه های گوناگونی مانند متن،تصویر،ویدئو،و جز آن تشکیل می شود و با توجه به اینکه حجم بالایی از اطلاعات با تنوع مناسب در یک سی دی جای می گیرند،این قابلیت را دارا است که معرفی کاملی از هدف موردنظر  داشته باشد.
کاربردهای چندرسانه ای:
1.وب سایت
وب سایت ها بزرگترین رشد را در استفاده از چندرسانه ای ها در دهه ی گذشته داشته اند. بازاریابی اینترنتی،میزبانی وب سایت و برنامه نویسی وب سایت این روزها به بزرگترین کسب و کار تبدیل شده که همه ی آنها به گسترش وب سایتهای تجاری و شخصی کمک می کنند. می توان گفت تا زمانیکه کسب و کار جدید در بازار وجود دارد،همیشه نیاز به یک متخصص طراحی وب سایت نیز وجود خواهد داشت.
2.ویدئوها:
ویدئوها معمولاً برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی که در رسانه های عمومی نمایش داده می شوند،استفاده می شوند.اما کاربرد دیگر آنها در محیط های کار و همچنین نمایشگاه ها و سمینارها است که به دلیل سهولت استفاده از آنها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.به این معنی که  شما نیازی به کلیک کردن روی یک لینک خاص و یا تغییر اسلاید ندارید.و به عنوان یک بیننده تنها تماشا می کنید. متخصصین طراحی چند رسانه ای توسط تصاویر و سایر اطلاعاتی که که شما در اختیارشان قرار می دهید ، و با استفاده از امکانات صوت ،تصویر،ویدئو و مهارت برنامه نویسی خود ،یک ویدئوی جذاب و درخور را در اختیارتان قرار می دهند. از این روش بیشتر در نمایشگاه های اختصاصی و برگزاری شوها استفاده می شود.
3.سی دی های چند رسانه ای:
سی دی های چند رسانه ای  در واقع وب سایت هایی هستند که بجای پیاده سازی آنها در دنیای مجازی،در دنیای واقعی در اختیار عموم قرار می گیرند.با این تفاوت که یک سی دی مولتی مدیا مشکل محدودیت در فضای موردنیاز و یا سرعت پایین اینترنت را ندارد.طوریکه می توان در هر زمان و روی هر سیستمی از آن استفاده کرد. یکی سی دی مالتی مدیا با توجه به تلفیق رسانه های گوناگون با یکدیگر ( تصویر،فیلم،صوت و متن) محیطی جذاب و مطابق با نیازهای کاربران و مخاطبان را فراهم می کند. اگر می خواهید یک هدیه ی تبلیغاتی به مشتریان و دوستان خود بدهید،سی دی های چند رسانه ای بهترین گزینه هستند.

به ما در تلگرام بپیوندید

تلگرام گیل سو

طراحی و برنامه نویسی توسط ایده های نوین گیل سو

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده های نوین گیل سو می باشد