خدمات بهینه‌سازی وب سایت ( سئو – SEO ) گیل سو :

قدم اول: تحلیل سایت!
با توجه به اینکه یکی از موضوعات مهم و پر‌اهمیت در بهینه‌سازی وب سایت، طراحی اولیه‌ی سایت مطابق با استاندارهای برنامه‌نویسی می‌باشد، ما در ابتدا تمامی صفحات وب‌سایت شما را بررسی کرده و سپس در صورت تایید استاندارها، بهینه‌سازی را آغاز می‌کنیم.
قدم دوم: شروع کار بهینه‌سازی!
در صورت تایید استاندارهای سایت، توضیحات مربوط به بهینه‌سازی وب‌سایت طبق بررسی توسط ابزارهای سئو، همراه با فاکتور مربوط به هزینه‌‌ی بهینه‌سازی، در قالب فایل PDF برای شما ارسال می‌شود. پس از پرداخت هزینه‌‌ی سئو طبق قرارداد، کارهای مربوط به بهینه‌سازی وب‌ سایتتان انجام می‌شود.
قدم سوم : صبر!
نکته‌ای که همیشه به مشتریان و همراهان عزیز یادآور می ‌شویم، برای رسیدن به نتیجه‌ی مورد رضایت خود، صبور باشید! بهینه‌سازی سایت علاوه بر زمانی که برای انجام هر کدام از موارد صرف می‌شود،نیازمند بروزرسانی سایت در موتورهای جستجو نیز می‌باشد که با توجه به نوع سایت و انتخاب کلید‌واژه‌ها، زمانبر خواهد بود.

درخواست بهینه سازی سایت

جهت مشاوره در مورد بهینه سازی وب سایت، می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را همراه با درج شماره تماس برای ما ارسال کنید. همکاران ما در واحد "مشاوره توسعه کسب و کار و مباحث مدیریتی" حداکثر تا 24 ساعت بعد با شما تماس خواهند گرفت.business@gilsoo.ir

به ما در تلگرام بپیوندید

تلگرام گیل سو

طراحی و برنامه نویسی توسط ایده های نوین گیل سو

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده های نوین گیل سو می باشد